РАЙДО ЗНАК

НАГРАДНАЯ И СУВЕНИРНАЯ ПРОДУКЦИЯ

Послуги

Основний напрямок діяльності нашої компанії Райдо знак - розробка та виготовлення нагородної та рекламно-сувенірної продукції з металу від ескізу до готового замовлення. Виготовлення продукції здійснюється швидко, якісно та за доступними цінами. Для швидкого прорахунку вашого замовлення ми пропонуємо наступну форму спілкування - Ви висилаєте нам інформацію, про вироб який ви хочете замовити, на електронну адресу, дуже важливо для прорахунку вказати - розмір передбачуваного виробу, кількість, картинка вироба (якщо є), бажаний термін виготовлення, Ваші контакти для зв'язку. Ми обробляємо вашу інформацію і даємо вам відповідь щодо вартості Вашого замовлення.

Наші Послуги:

Виробництво нагородної атрибутики - виготовлення орденів, коларів, розробка та виготовлення від ескізу до готового замовлення.

Виготовлення медалей з металу будь-якої форми і розміру - спортивні медалі на стрічці, нагрудні медалі, настільні медалі.

Виготовлення відзнак - нагрудні знаки під замовлення.

Виготовлення значків з металу будь-якої складності, методом травлення, штампування, лиття з різними декоративними покриттями - фірмові значки, пам'ятні значки, значки для навчальних закладів, ювілейні значки, корпоративні значки.

Виготовлення призів, статуеток, VIP подарунків, сувенірів з металу під замовлення.

Виготовлення табличок з металу - офісні, настінні, настільні, фасадні, рекламні.

Виробництво сувенірів з металу - сувенірні монети, жетони, брелки, аксесуари з металу для виробів.

Виготовлення аксесуарів до одягу-нагрудні жетони, галстучні затискачі, гудзики, погони.

Дизайн та виготовлення індивідуальних ювелірних прикрас- обручки, чоловічі персні, сережки, брошки.

Розробка дизайну з подальшим виготовленням поліграфічної продукції-дипломи, грамоти, посвідчення, фірмові папки.

Дизайн та виготовлення під замовлення будь якой флажной продукції - друковані прапори, прапори з вишивкою, штандарти, прапорці, вимпела.

Футляри до виробів, виробництво індивідуальних футлярів під вироби, виконаних з натуральної шкіри, шкірозамінника, оксамиту.

Russian (CIS)Ukraine (Uk)

Корзина


Ваш кошик пустий.

Фотогалерея

Контакти

Телефони:

+38 (067) 441-85-71

+38 (044) 531-85-71

e-mail:

raidoznak@gmail.com